Інтерфакс-Україна
10:29 11.02.2025

Війна в Україні буде головною темою Мюнхенській конференції, вважає Рубіо

1 хв читати
Війна в Україні буде головною темою Мюнхенській конференції, вважає Рубіо

Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що головною темою Мюнхенській конференції з безпеки 14-16 лютого буде війна в Україні, і президент США Дональд Трамп "дуже чітко дав це зрозуміти".

"Але головною темою для всіх буде війна в Україні, і президент висловився дуже чітко. Президент Трамп чітко дав зрозуміти, що війна в Україні має закінчитися. Він збирається почати прокладати широкий шлях вперед, і він хоче, щоб ця війна закінчилася. Закінчення війни було б в інтересах усіх, тому, очевидно, ми будемо обговорювати це з міністрами закордонних справ та іншими лідерами", - сказав він у понеділок в інтерв'ю радіостанції SiriusXM Patriot.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА