Інтерфакс-Україна
12:24 14.02.2025

Говорити про формування переговорної групи для перемовин про мир ще рано - Мережко

1 хв читати
Говорити про формування переговорної групи для перемовин про мир ще рано - Мережко

Говорити про формування переговорної групи від України для перемовин щодо досягнення миру рано, вважає голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко (фракція "Слуга народу").

“Зараз не йдеться про формування якоїсь групи, тому що немає навіть ґрунту для початку перемовин. На сьогодні, я б сказав, що і натяку на початок перемовин немає,” - сказав Мережко агентству “Інтерфакс-Україна” у п'ятницю.

За словами народного депутата, зараз є тільки бажання президента США Дональда Трампа виконати свою передвиборчу обіцянку. Він наголосив, що цей процес буде дуже довгим.

“Всі розуміють, що Путін не є договороздатним. Тобто треба спочатку створити такі умови, такі обмеження, які змусили би його вести перемовини. А для цього треба посилювати тиск на Росію і треба підсилювати Україну. Ось це головні передумови для початку перемовин. Цього на сьогодні немає і чи буде це взагалі - питання відкрите”, - вважає Мережко.

Він зазначив, що зараз тільки починається процес консультацій, але якогось чіткого плану немає: “Є такі загальні побажання, загальні риси”.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Грем: Закон про санкції проти Росії надасть Трампу більше інструментів для припинення кровопролиття в Україні

Порошенко наполягає на гарантіях ненападу з боку влади на НАБУ та САП та на перезавантаженні ДБР

Мирна угода в Україні малоймовірна до весни — Стубб закликає підтримувати Київ попри корупційний скандал

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Порошенко закликає до відставки уряду і формування нової коаліції в Верховній Раді

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА