Інтерфакс-Україна
13:31 22.02.2025

Україна має йти на будь-які переговори з максимально сильною позицією – прем'єр Нідерландів після розмови з Зеленським

1 хв читати
Україна має йти на будь-які переговори з максимально сильною позицією – прем'єр Нідерландів після розмови з Зеленським

Угода про припинення вогню між Україною та РФ, укладена без України є неприпустимою, а сама Україна має йти на будь-які переговори з максимально сильної позиції, заявив прем'єр-міністр Нідерландів Дік Схооф після телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським.

"Щойно знову спілкувався з президентом України Володимиром Зеленським. Україна має йти на будь-які переговори з максимально сильною позицією. Я ще раз запевнив президента Зеленського, що Україна й надалі може розраховувати на нашу військову, фінансову та політичну підтримку", - написав Схооф в соцмережі Х у суботу.

Він повідомив про продовження тиску на РФ за допомогою європейських санкцій.

"Припинення вогню без України та Європи за столом не є варіантом. Задля майбутнього України та Європи Росія не повинна вийти з цієї війни переможцем", - підкреслив Схооф.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

Ексглава "Укренерго" Кудрицький допускає, що в майбутньому може зайнятися політичною діяльністю

Суд прийняв рішення про незаконність блокування міжнародної діяльності Порошенка після доповіді Європарламенту – адвокат

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

"Євросолідарність" закликає Раду і Кабмін обговорити доповідь Єврокомісії по Україні і врахувати її в роботі

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Апеляційний адміністративний суд визнав незаконним блокування міжнародної діяльності Порошенка

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА