Інтерфакс-Україна
13:55 27.02.2025

Угода з США є угодою про збереження Української держави, вважає Порошенко

1 хв читати
Угода з США є угодою про збереження Української держави, вважає Порошенко
Фото: https://youtu.be/ZKhl8L14W7U?si=nql78gdHYOR6DUcu

Лідер партії "Європейська солідарність", народний депутат України Петро Порошенко розцінює угоду з США щодо розробки корисних копалин як угоду про опір РФ та збереження державності.

"Для мене ця угода точно не про гроші і не про корисні копалини. Це угода про збереження держави та можливість України чинити опір росії. Цілком розумію складність  моменту. Що Україні потрібна допомога. Що наші Збройні Сили, як і раніше, якщо не більше, потребують нових надходжень західної зброї і боєприпасів, новітніх зразків техніки. Все, що йде на користь цій меті, — слід підтримувати, адже армія — це головне і сьогодні, і завтра", - написав Порошенко у Facebook.

При цьому він відзначив, що без додатків сенсу обговорювати текст угоди немає. "Треба почекати, коли відбудеться зустріч двох президентів, і дати можливість Зеленському захистити український інтерес. Ключовий принцип дипломатії: нічого не погоджено, поки все не погоджено (nothing is agreed, until everything is agreed)", - додав політик.

Порошенко відзначив, що у 2017 році мав переговори з президентом США Дональдом Трампом і тоді була укладена угода про вугілля з Пенсильванії, при цьому Україна отримала також першу летальну зброю з США, "тому все можливо".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА