Інтерфакс-Україна
00:03 01.03.2025

Мелоні: потрібен негайний саміт між США, європейцями та союзниками

1 хв читати
Мелоні: потрібен негайний саміт між США, європейцями та союзниками

Прем'єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні закликала до негайного саміту між США, європейськими державами та союзниками, щоб поговорити про вирішення викликів, “починаючи з України, яку ми разом захищали в останні роки”

“Необхідний негайний саміт між Сполученими Штатами, європейськими державами та союзниками, щоб відверто поговорити про те, як ми маємо намір вирішувати великі виклики сьогодення, починаючи з України, яку ми разом захищали в останні роки, і тих, які нам доведеться вирішувати в майбутньому”, - сказано в заяві Мелоні для преси, передає італійське ANSA.

За слова прем'єра, “це пропозиція, яку Італія має намір зробити своїм партнерам найближчими годинами”.

Також вона наголосила, що “кожен розкол Заходу робить усіх нас слабшими і сприяє тим, хто хоче бачити занепад нашої цивілізації”.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА