Інтерфакс-Україна
02:09 01.03.2025

Україна відкрита для перевірки витрачання американської допомоги – Зеленський

1 хв читати
Україна відкрита для перевірки витрачання американської допомоги – Зеленський
Фото: president.gov.ua

Україна неодноразово ділилася з США інформацією про використання наданої військової та фінансової допомоги, але й надалі відкрита в цьому плані та готова надавати необхідну інформацію, заявив президент Володимир Зеленський.

"Це дуже відкрито, це оцифровано. І будь ласка, якщо хтось хоче перевірити це ще раз, ми дуже, дуже відкриті для цього", – сказав він в інтерв’ю для FoxNews в ніч на суботу.

Зеленський нагадав, що всього було виділено $183 млрд, з яких Україна за три роки реально отримала $100 млрд, а решта "на папері та в документах". Він уточнив, що з отриманої суми $67 млрд прийшли як зброя, яка пройшла через кордон, була перевірена та зафіксована, а $31,5 млрд - це була пряма фінансова підтримка бюджету.

Як повідомлялося, президент Дональд Трамп оцінює надану Україн підтримку США в $300-350 млрд.

Глава Департаменту ефективності уряду США (DOGE) Ілон Маск після сварки Зеленського з Трампом та віце-президентом США Джей Ді Венсом у Білому домі в п’ятницю написав у своїй соцмережі: "Час дізнатися, що насправді сталося з сотнями мільярдів доларів, надісланих в Україну". 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе - нардеп

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА