Інтерфакс-Україна
19:06 02.03.2025

"Нам терміново потрібно переозброїти Європу" - Урсула фон дер Ляєн

1 хв читати
"Нам терміново потрібно переозброїти Європу" - Урсула фон дер Ляєн

Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн зробила заяву про необхідність підвищення обороноздатності Європи за підсумками саміту, організованого прем'єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером у Лондоні, повідомляє SkyNews.

"Ми щойно почули коротку заяву президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн, яка брала участь у переговорах сера Кейра Стармера щодо війни в Україні в Лондоні. Вона наполягла на тому, що нам терміново "потрібно переозброїти Європу", додавши, що континент потребує "масового посилення" і "різкого підвищення обороноздатності", - сказано в повідомленні SkyNews.

Виступаючи перед журналістами в Ланкастер-хаусі, фон дер Ляєн сказала: "Держави-члени потребують більше фіскального простору для збільшення витрат на оборону… Ми хочемо, щоб США знали, що ми готові захищати демократію".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

Швеція планує профінансувати інноваційні напрями в сфері оборони, перелік обговорюється

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА