Інтерфакс-Україна
11:31 12.03.2025

Майбутній прем'єр Канади: Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас

1 хв читати
Майбутній прем'єр Канади: Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас

Лідер Ліберальної партії Канади, майбутній прем'єр-міністр країни Марк Карні заявив, що уряд під його головуванням не скасовуватиме мита на американські товари, доки США не продемонструють, що дотримуються зобов'язань щодо вільної та справедливої торгівлі.

"Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас і не візьмуть на себе надійних зобов'язань щодо вільної та справедливої торгівлі", - написав він у соціальній мережі Х.

"Останні мита президента Трампа — це атака на канадських працівників, сім'ї та бізнес. Мій уряд забезпечить, щоб наша відповідь мала максимальний вплив у США і мінімальний вплив тут, у Канаді, а також підтримає працівників, які постраждали", — зазначив Карні.

Як повідомлялося, колишній глава Центрального банку Канади Марк Карні виграв вибори на пост нового лідера Ліберальної партії і має стати прем'єр-міністром країни замість Джастіна Трюдо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА