Китай готовий продовжувати допомогу Україні, в тому числі у післявоєнному відновленні
Китай надав чотири партії гуманітарної допомоги Україні з початку російського вторгнення і готовий продовжувати допомагати, заявив речник Китайського агентства міжнародного співробітництва з розвитку Лі Мін в понеділок, повідомляє ChinaDaily.
"Ми готові продовжувати надавати допомогу в межах наших можливостей відповідно до побажань залучених сторін, що, звичайно, включає післявоєнне відновлення", - заявив він на брифінку, коментуючи повідомлення про те, що президент України Володимир Зеленський висловив сподівання на допомогу Китаю у відновленні миру та реконструкції на пресконференції в лютому.
Китай і надалі залишатиметься позитивною силою для світового миру та стабільності та прогресивною силою для глобальної чесності та справедливості, підкреслив Лі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
США намагатимуться покращити стосунки і з РФ, і з Китаєм - Трамп
03:50, 19.03.2025
Під Запоріжжям відновлюють електропостачання після ворожих обстрілів
08:14, 18.03.2025
Рубіо і Лавров домовились щодо продовження роботи над відновленням зв’язків між США та Росією
08:24, 16.03.2025
Шість станцій наземної частини "червоної гілки" Київського метро поновили роботу
09:14, 15.03.2025
"Рівнеазот" відновив роботу після вимушеної перерви через нестабільне електропостачання
16:09, 13.03.2025
ОСТАННЄ
Рух до миру почнеться з припинення вогню по енергетиці та інфраструктурі – Білий дім після розмови Трампа-Путіна
19:41, 18.03.2025
Розмова Трампа та Путіна пройшла "дуже добре" – CNN
19:01, 18.03.2025
Україна вітає Азербайджан та Вірменію із узгодженням тексту Угоди про встановлення миру та міждержавних відносин - МЗС
18:54, 18.03.2025
В ЄС готові, що Угорщина знову не підтримає висновки саміту щодо України, і готові йти далі з іншими 26 державами-членами