Інтерфакс-Україна
13:34 19.03.2025

РФ дурить США, щоб зняти санкції та відкрити прохід своєму флоту в Чорне море, - нардеп Сірко

1 хв читати
РФ дурить США, щоб зняти санкції та відкрити прохід своєму флоту в Чорне море, - нардеп Сірко
Фото: https://www.facebook.com/Klymenko.me

Росія дурить США, щоб зняти санкції та відкрити прохід своєму флоту в Чорне море, вважає заступник голови парламентської фракції "Голос" Юлія Сірко (Клименко).

"Як на мене, росіяни дурять американців, щоб зняти санкції та відкрити прохід російському флоту в Чорне море… Щодо припинення вогню в Чорному морі, то тут повинно бути чітко виписано на папері, що Туреччина продовжує застосовувати статтю 19 конвенції Монтре (Montreux Convention - ІФ-У) 1936 року і тримає протоки/Босфор закритими для російських військових кораблів, інакше росіяни поповнять свій флот, знищать наші приморські міста та портову інфраструктуру і знову заблокують експорт, як у 2022 році", - сказала Сірко агентству "Інтерфакс-Україна" у середу, коментуючи результати телефонної розмови президента США Дональда Трампа з Володимиром Путіним.

За словами народного депутата, наслідки телефонних перемовин Трампа з Путіним громадяни України відчули та побачили на собі вночі: російські атаки ракетами та дронами на цивільну інфраструктуру.

"Це власне дуже показово, що росія не збирається дотримуватися жодного перемирʼя”, - підкреслила Сірко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА