Інтерфакс-Україна
15:55 19.03.2025

Спецпосланець Трампа вважає, що перемир'я в Україні можна домогтися за кілька тижнів

1 хв читати
Спецпосланець Трампа вважає, що перемир'я в Україні можна домогтися за кілька тижнів

Спецпосланець президента США Стів Віткофф припустив, що повного перемир'я в Україні можна буде домогтися протягом кількох тижнів, повідомляє в середу Bloomberg.

"Переговори про повноцінне перемир'я відбуватимуться найближчими днями. Я думаю, ми зможемо виконати завдання за кілька тижнів", - заявив він в інтерв'ю агентству.

Віткофф зазначив, що представники США і Росії почнуть проводити зустрічі в Саудівській Аравії в понеділок або вівторок, щоб узгодити умови для припинення бойових дій. За його словами, спочатку це будуть переговори на експертному рівні.

Водночас Віткофф назвав телефонну розмову між президентами США і РФ Дональдом Трампом і Володимиром Путіним "епічною" і спрямованою на досягнення реальних результатів. Він зазначив, що тема санкцій у розмові не порушувалася.

Спецпосланець не відкинув можливості особистої зустрічі лідерів США і РФ.

Віткофф є спецпосланцем Трампа з Близького Сходу, однак бере участь і у врегулюванні питання можливості завершення розв'язаної РФ повномасштабної війни проти України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА