Інтерфакс-Україна
17:19 19.03.2025

Для моніторингу виконанням можливих домовленостей України та РФ щодо припинення ударів по енергоінфраструктурі необхідно створити новий орган - Фріз

1 хв читати
Для моніторингу виконанням можливих домовленостей України та РФ щодо припинення ударів по енергоінфраструктурі необхідно створити новий орган - Фріз

Для контролю за виконанням можливих домовленостей України та Російської Федерації щодо припинення ударів по енергоінфраструктурі необхідно створити новий орган із залученням зацікавлених сторін, вважає член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ірина Фріз (фракція "Європейська солідарність").

"У разі погодження цього питання Україною, може бути створений новий орган з відповідним функціоналом, який би міг здійснювати засоби обʼєктивного контролю та обмін інформації зі США. Вочевидь, там мають бути залучені представники США, України, РФ. Бажано також долучити представників НАТО з країн ЄС", - сказала Фріз в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в середу.

На думку народного депутата, пропозиція припинити взаємні ракетні та дронові удари по об'єктам енергетиці виглядає, "як чергова спроба путіна" змістити акценти з ініціативи Трампа щодо 30-денного повного перемир’я.

"Тому, ймовірно, деталі нового формату взагалі не були предметом обговорення під час телефонної розмови президента США з путіним. Маємо чергове затягування мирного врегулювання з боку агресора та його деструктивність в цьому питанні",- підкреслила Фріз.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

"Євросолідарність" закликає Раду і Кабмін обговорити доповідь Єврокомісії по Україні і врахувати її в роботі

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА