Інтерфакс-Україна
19:52 31.03.2025

Маск підтримав Ле Пен, паралельно звинувативши політичних противників у зловживанні системою правосуддя

1 хв читати
Маск підтримав Ле Пен, паралельно звинувативши політичних противників у зловживанні системою правосуддя

Мільярдер та очільник Департаменту ефективності уряду (DOGE) в адміністрації президента США Дональда Трампа Ілон Маск підтримав Марін Ле Пен, яку судовим вироком позбавили можливості брати участь у президентських виборах у Франції

"Коли радикальні ліві не можуть виграти при демократичному голосуванні, вони зловживають системою правосуддя, щоб посадити своїх опонентів у в'язницю. Це їхня стандартна тактика в усьому світі", - написав він у соціальній мережі Х у понеділок, прокоментувавши допис стосовно Ле Пен у Франції та інших популістських лідерів у різних країнах, зокрема Дональда Трампа в США.

Як повідомлялося, колишню голову парламентської фракції ультраправого "Національного об'єднання" Марін Ле Пен визнали винною у привласненні державних коштів у справі європейських помічників "НО" та було засуджено до чотирьох років ув'язнення, в тому числі двох років позбавлення волі, і п'яти років позбавлення права займатися політичною діяльністю з негайним набранням чинності. За даними французьких медіа, цей вирок може практично унеможливити балотування кандидатури Ле Пен на президентських виборах 2027 року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко перед зустріччю Зеленського з Трампом: питання Криму чи членства в НАТО не мають стояти на порядку денному

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА