Інтерфакс-Україна
13:08 01.04.2025

Сибіга: Україна ніколи не визнає жодні вкрадені Росією території, не погодиться на обмеження армії

1 хв читати
Сибіга: Україна ніколи не визнає жодні вкрадені Росією території, не погодиться на обмеження армії
Фото: https://mfa.gov.ua/

Україна ніколи не визнає окупацію Росією українських територій, не погодиться на жодні обмеження армії і не дозволить блокувати вибір союзів і альянсів, заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.

"Ми ніколи не визнаємо жодні вкрадені Росією території, не погодимося на жодні обмеження нашої армії чи обороноздатності, не дозволимо нікому блокувати наш вибір союзів і альянсів", - сказав він на пресконференції з литовським колегою Кястутісом Будрісом в Києві у вівторок.

Сибіга наголосив, що українська армія має ставати сильнішою, а стримування Росії посилюватися й зараз, і після війни.

Він також поінформував свого литовського колегу про підсумки переговорів у Саудівській Аравії та підкреслив принципові позиції України.

Глава МЗС підкреслив, що Литва є одним з найближчих союзників України. За його словами, загальний обсяг литовської допомоги склав понад 1,5 млрд євро, що становить близько 2% від ВВП. Сибіга висловив вдячність Литві за її непохитну підтримку. Також глава українського дипломатичного відомства подякував Литві за готовність до практичної участі в "Коаліції рішучих", тренування українських воїнів, лікування поранених, ремонт пошкодженої техніки, а також за допомогу та лідерство на напрямах відбудови, підтримки та відновлення енергетики.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав Європу до життя без росії:

МЗС України про справу "Білоруського Гаюна": Лукашенко створює обмінний фонд для купівлі собі індульгенції

УЧХ засудив атаку РФ на гумконвой на Херсонщині

Гуманітарний комітет Ради підтримує реалізацію в 2026р проєкту "1000 годин контенту" - Кравчук

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА