Інтерфакс-Україна
15:22 01.04.2025

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області

1 хв читати
УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

Волонтери Українського Червоного Хреста (УЧХ) допомагали ліквідувати наслідки обстрілу армією Росії міста Миколаївка (Донецька область).

"Волонтери загону швидкого реагування Українського Червоного Хреста у Донецькій області працювали на місці чергового російського обстрілу у місті Миколаївка, Краматорського району Донецької області. Волонтери здійснили обхід території, перевірили стан мешканців і надали їм необхідну допомогу", - повідомив УЧХ у вівторок у Фейсбуці.

За інформацією Національної поліції України, російські війська скинули на Миколаївку дві авіаційні бомби, через що пошкоджено 26 приватних будинків, газогін та лінія електропередач.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Росія знаходяться на порозі перемир'я, але обидві сторони мають піти на поступки – Келлог

Рютте: я повністю підтримую зусилля США, щоб покласти кінець війні РФ проти України

Рютте про роль НАТО у Коаліції охочих: ми виконуємо консультативну роль

Раді пропонують удосконалити правовий захист військовослужбовців

В "Євросолідарності" стверджують, що Порошенку заблокували відрядження до США

ЄК наразі очікує оголошення про мита США і не розкриває заходів у відповідь - представник

Велика Британія запровадила санкції проти російського проєкту "Євразія", молдовського депутата і грузинських суддів

Кличко обговорив з міністром закордонних справ Німеччини Бербок подальшу допомогу Україні

Україна сподівається на допомогу Німеччини у відкритті перемовних кластерів з ЄС - голова комітету Ради

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА