Інтерфакс-Україна
17:28 07.04.2025

Канада вирішила через СОТ домагатися скасування американських мит на автомобілі

1 хв читати
Канада вирішила через СОТ домагатися скасування американських мит на автомобілі
Фото: Pixabay

Влада Канади запросила консультації у Світовій організації торгівлі (СОТ) через мита США на автомобілі та запчастини до них, повідомили в цій міжнародній структурі.

"Канада надіслала запит про консультації щодо вирішення спорів СОТ стосовно США через американські заходи, які запроваджують мита в 25% на автомобілі та автомобільні запчастини з Канади", - йдеться в повідомленні, опублікованому в понеділок на сайті організації.

У ньому наголошується, що цей демарш надає можливість сторонам обговорити ситуацію і спробувати знайти прийнятне рішення. Через 60 днів, якщо консультації не дали результату, питання може бути передано на розгляд спеціальної групи з вирішення спорів.

Раніше президент США Дональд Трамп оголосив про введення ввізних мит у 25% на всі автомобілі, вироблені за кордоном.

Канада оголосила про введення відповідних мит на деякі автомобілі американського виробництва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА