Інтерфакс-Україна
11:26 10.04.2025

Єрмак спростував інформацію про нібито підготовку виборів на літо

1 хв читати
Єрмак спростував інформацію про нібито підготовку виборів на літо
Фото: сайт Президента України

Вибори в Україні можливі лише після закінчення війни, заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак, відповідаючи на запитання щодо інформації від The Economist про нібито підготовку виборів на літо.

"Абсолютна нісенітниця. Неможливо планувати вибори, поки тривають бойові дії. Спочатку війна повинна закінчитися, тільки потім можна голосувати", - сказав Єрмак в інтерв'ю для італійської газети Corriere della sera.

31 березня The Economist писав посилаючись на джерела в уряді, що ніби в Україні не виключають проведення виборів найближчим часом (після встановлення режиму повного припинення вогню).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА