Інтерфакс-Україна
07:35 19.04.2025

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

1 хв читати
Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Прем’єр-міністр Канади Марк Карні заявив, що Китай є однією з найбільших загроз для країни з погляду іноземного втручання та геополітики, а також розкритикував Пекін за партнерство з Росією у війні проти України, йдеться в повідомленні Reuters.

Під час передвиборчих дебатів у четвер ввечері Карні назвав Китай найбільшою загрозою безпеці Канади. На пресконференції у п’ятницю на Ніагарському водоспаді він підкреслив необхідність протидії зовнішньому втручанню з боку Китаю.

Карні також заявив, що співпраця Китаю з Росією у війні проти України становить загрозу для всієї Азії, особливо для Тайваню.

"Ми вживаємо заходів для її подолання", – сказав він.

Посольство Китаю в Оттаві не прокоментувало заяву. Ліберальна партія Карні лідирує в опитуваннях напередодні парламентських виборів 28 квітня.

Окрім цього, Канада залишається втягнутою в торговельне протистояння зі США, відповідаючи митами на американські обмеження щодо канадських автомобілів, сталі та алюмінію.

Карні наголосив, що Канада не планує відповідати "долар за долар", але визнав перебудову глобальної торговельної системи.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

Зеленський сподівається, що ЄС зможе прийняти практичне рішення щодо використання заморожених росактивів до кінця 2025 р.

Стармер: Британія збільшує програму, щоб надати Україні 5 тис. ракет багатоцільового призначення

Рютте знову схвально відгукнувся про пропозицію Трампа для України та Росії зупинитися там, де вони є

Санду призначила Олександра Мунтяну кандидатом на посаду прем'єр-міністра Молдови

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА