Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським
Заступник голови фракції "Голос" Юлія Сірко (Клименко) не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським.
"Я не вірю, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції про визнання Криму російським. Тим більше, що це неможливо зробити юридично, бо для цього потрібно внести зміни в Конституцію України, що неможливо", - сказала Сірко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у понеділок.
Коментуючи пропозицію Вашингтону зробити територію довкола Запорізької АЕС нейтральною під контролем США, народний депутат зазначила: "Щодо ЗАЕС, то думаю, фактична (не юридична) нейтральна зона - це єдиний реалістичний сценарій на разі".
Вона підкреслила, що аналогічно Криму ніхто юридично ці території визнавати не буде, бо це неможливо ні політично, ні конституційно, "але при цьому ЗАЕС повинна бути повністю включена в українську енергосистему".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Трамп твердить, що постачання Україні зброї зі США триває – ЗМІ
05:30, 04.07.2025
Німеччина веде перемовини зі США про купівлю систем Patriot і ракет для України - ЗМІ
00:08, 04.07.2025
Робиться все можливе для продовження надання Україні військової допомоги з боку США - голова комітету Ради
17:37, 03.07.2025
Україна підписала документ про спільне виробництво зі США – Зеленський
15:12, 03.07.2025
Ощадбанк виграв апеляцію в Парижі щодо компенсації Росією $1,5 млрд збитків за втрачені кримські активи
13:56, 03.07.2025
ОСТАННЄ
Зеленський мав аудієнцію у короля Данії
20:13, 03.07.2025
МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони
20:08, 03.07.2025
Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною
19:36, 03.07.2025
NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"
13:45, 03.07.2025
Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе