Інтерфакс-Україна
22:24 28.04.2025

Угода про економічне партнерство з США може стати вигідною для України й Америки - Зеленський

1 хв читати

Угода про економічне партнерство з США стала більш рівноправною, і може стати вигідною для України та США, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Також сьогодні доповідали наші урядовці - представники України в перемовинах зі Сполученими Штатами Америки щодо угоди про економічне партнерство. Документ став значно сильнішим, рівноправним і може стати вигідним для обох наших народів: і для України, і для Америки", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні у понеділок.

Окрім того, президент сьогодні провів нараду з дипломатами. За його словами Україна готує зустрічі та перемовири з партнерами, також планується участь України у необхідних самітах.

"Пріоритет очевидний – ППО, безпека для наших людей, підтримка для України та підтримка для дипломатії – для того, щоб Росія втратила змогу затягувати війну", - додав президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Декілька країн висловили готовність забезпечувати припинення вогню, серед них не лише європейські – речник МЗС

Депутати "Євросолідарності" прийшли до НБУ з вимогою припинити тиск на Порошенка та МІБ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Заяви Лаврова практично не лишають шансів на припинення вогню з Україною, вважає Більдт

Раді пропонують продовжити строк добровільного повернення до служби військовослужбовців, які самовільно залишили частину або дезертирували - нардеп

Індія купила у Франції 26 винищувачів

Кличко бере участь у конгресі ЄНП, де обговорюють підтримку України

Єрмак: РФ може наслідувати приклад Республіки Конго та Руанди щодо відновлення миру

Порошенко: Європі потрібно розвивати оборонну промисловість

США знову відклали санкції проти "дочки" Газпрому у Сербії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА