Інтерфакс-Україна
13:30 10.05.2025

США і Китай проводять торговельні переговори у Швейцарії

1 хв читати
США і Китай проводять торговельні переговори у Швейцарії

Делегації США і КНР проводять у суботу переговори з торговельних питань у Швейцарії, повідомляє агентство ЕФЕ з посиланням на китайські джерела.

Це перші подібні офіційні контакти сторін на тему торгівлі відтоді, як президент США Дональд Трамп оголосив у квітні про масштабні мита проти китайських товарів. У Пекіні, як повідомлялося, вжили заходів у відповідь щодо товарів зі США.

Американську делегацію на переговорах очолюють міністр фінансів Скотт Бессент і торгпред Джеймісон Грір, а китайську - віце-прем'єр Держради Хе Ліфен.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА