Інтерфакс-Україна
10:25 13.05.2025

Росія поки що не демонструє політичної волі щодо режиму припинення вогню та закінчення війни – Єрмак

1 хв читати
Росія поки що не демонструє політичної волі щодо режиму припинення вогню та закінчення війни – Єрмак

Росія поки що не демонструє політичної волі щодо режиму припинення вогню та закінчення війни, заявив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак під час онлайн-зустріч із представниками Міністерства молоді та спорту та Української асоціації футболу, під час якої скоординували дії для недопущення збірної Росії до участі в чемпіонаті світу з футболу наступного року.

"Росія поки що не демонструє політичної волі щодо режиму припинення вогню та закінчення війни. Тому було б великою помилкою говорити про те, що треба йти Росії назустріч і допускати до футбольних чемпіонатів", – сказав Єрмак, якого цитує пресслужба Офісу президента на сайті у вівторок.

Єрмак нагадав, що Міжнародний олімпійський комітет заборонив участь Росії у змаганнях з командних видів спорту через війну, і Міжнародна федерація футболу (FIFA) має продемонструвати солідарність із глобальною спортивною спільнотою, щоб не допустити представників країни-агресорки до великого спорту.

"Футбол не може стати майданчиком для пропаганди агресорів. Спортивні організації агресора – інструмент режиму. Російський спорт повністю підконтрольний державній машині та є інструментом впливу", – зазначив керівник Офісу президента.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

ЄС і США розраховують укласти торговельну угоду до нинішнього кінцевого терміну переговорів 9 липня - ЗМІ

Чернишов після обрання запобіжного заходу: Вважаю, що розмір застави є занадто великим

Чернишов: я не планую подавати у відставку

Зеленський очікує від державних інституцій "швидкої роботи та результатів" у синхронізації санкцій проти Росії

Членами розширеної Ради підприємництва стали 77 бізнесменів, Єрмак, Свириденко, бізнес-омбудсмен, представник ФРУ, секретарем – Каціон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА