Інтерфакс-Україна
20:02 18.05.2025

Перший пункт плану США - це всеосяжне припинення вогню, яке зупинить вбивства зараз - Келлог

1 хв читати
Перший пункт плану США - це всеосяжне припинення вогню, яке зупинить вбивства зараз - Келлог

Державний секретар Марко Рубіо чітко дав зрозуміти, що США представили "сильний мирний план", перший пункт якого наголошує на всеосяжному припиненню вогню та зупиненню вбивств, заявив спеціальний посланник США в Україні Кіт Келлог.

"У Стамбулі секретар Рубіо ясно дав зрозуміти, що ми представили "жорсткий мирний план". За підсумками лондонських зустрічей ми (США) виступили з всеосяжним планом із 22 пунктів, який є основою для миру. Перший пункт - всеосяжне припинення вогню, яке зупинить убивства зараз", - написав він в соцмережі Х в неділю ввечері.

Як повідомлялося, у результаті телефонної розмови державного секретаря США Марко Рубіо з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим Вашингтон закликав до негайного припинення війни та підтримав угоду про обмін військовополоненими, досягнуту в Стамбулі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Будапешт різними способами намагався втрутитися в українські внутрішні справи – Зеленський

Рішення парламенту Словаччини про скасування санкцій щодо РФ не є обов’язковим для уряду - голова комітету з питань інтеграції України в ЄС

Україна сподівається на ухвалення на саміті лідерів G7 рішень щодо зниження стелі ціни на російську нафту

Трамп пригрозив Маску "дуже серйозними наслідками" за фінансування демократів - ЗМІ

Зеленський про введення санкцій проти РФ: Трамп повинен це зробити

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА