Інтерфакс-Україна
18:35 04.06.2025

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

1 хв читати
Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс на засіданні Контактної групи з питань оборони України оголосив про новий пакет підтримки на EUR400 млн.

"На сьогоднішньому UDCG я оголошу новий пакет підтримки на 400 мільйонів - на морську безпеку. Він включатиме понад 100 суден, патрульних катерів, транспортних катерів, перехоплювачів, суден спеціального призначення", - сказав він під час зустрічі у форматі "Рамштайн" у середу.

За словами міністра, пакет містить понад 50 морських дронів і включатиме систему озброєння, сенсори, запчастини, навчання.

"Отже, повний пакет для зміцнення морської безпеки України. Це дуже важливо, тому що ми бачимо, що російські загрози зростають як у Чорному морі, так і біля Херсонщини. Тому для України дуже важливо захиститися. І звичайно, ми хочемо підтримати Україну у свободі судноплавства та підтримці торгівельних шляхів", - додав Брекельманс.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА