Інтерфакс-Україна
18:56 11.07.2025

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

1 хв читати
Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"
Фото: https://www.president.gov.ua/

Державний секретар США Марко Рубіо після зустрічі з міністром закордонних справ Китаю Ван І в Куала-Лумпурі (Малайзія) заявив, що ймовірним є проведення саміту між президентом Дональдом Трампом і лідером Китаю Сі Цзіньпіном, повідомляє Bloomberg.

Рубіо охарактеризував свою зустріч з міністром закордонних справ Китаю Ван І як "дуже конструктивну і позитивну" і зазначив, що "обидві сторони мають сильне бажання" провести саміт на вищому рівні.

"Обидві сторони мають сильне бажання це зробити", – заявив Рубіо журналістам. "Я думаю, що шанси на це великі", – сказав він, додавши, що обидві країни знайдуть "взаємоприйнятну дату".

Пекін охарактеризував зустріч як "прагматичну і конструктивну", і обидві країни домовилися посилити комунікацію та діалог на всіх рівнях, а також врегулювати розбіжності та розширити співпрацю.

Як повідомлялось, Рубіо заявив журналістам у четвер про свій намір порушити у розмові з Ваном питання занепокоєння США щодо підтримки Китаєм Росії у війні проти України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

Зеленський сподівається, що ЄС зможе прийняти практичне рішення щодо використання заморожених росактивів до кінця 2025 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА