Інтерфакс-Україна
21:08 19.08.2025

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

1 хв читати
Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

Верховний представник Європейського союзу з питань зовнішньої політики Кая Каллас заявила, що Володимиру Путіну довіряти не можна у виконанні будь-яких обіцянок чи зобов'язань.

"Єдність лідерів ЄС на сьогоднішньому віртуальному саміті була відчутною. Усі віддані міцному миру, який захищає життєво важливі інтереси безпеки як України, так і Європи. Не можна довіряти Путіну у виконанні будь-яких обіцянок чи зобов'язань", - написала вона в соцмережі Х.

За її словами, гарантії безпеки мають бути достатньо сильними та надійними, щоб стримати Росію від перегрупування та повторного нападу. А ЄС сприятиме цим гарантіям безпеки, зокрема, шляхом навчання українських військових та зміцнення збройних сил та оборонної промисловості України.

Крім того, зазначає Каллас, ЄС продовжуватиме боротися з воєнною економікою Росії. "Наступний пакет санкцій проти Москви має бути готовий до наступного місяця. Я поставив ці теми на перше місце в нашому порядку денному для обговорення наступного тижня між міністрами закордонних справ та оборони ЄС", - наголосила вона.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА