Інтерфакс-Україна
19:31 12.11.2025

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

1 хв читати
Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів
Фото: t.me/KyivCityOfficial

На полях Інвестиційного форуму міста Києва у Берліні мер Києва Віталій Кличко провів зустріч із з керуючим директором Групи зі сталого розвитку інфраструктури ЄБРР Гаррі Бойд-Карпентером та Асоційованим директором, старшим банкіром Групи сталої інфраструктури Денисом Гайовим, з якими обговорили подальше співробітництво та втілення проектів, що розпочали.

"Зокрема, в Києві за підтримки ЄБРР ми модернізовуємо транспортну інфраструктуру, підвищуємо енергоефективність. Наразі, реалізуємо інвестиційний проєкт модернізації системи централізованого теплопостачання столиці. Також Київ та ЄБРР активно ведуть переговори щодо втілення проєкту "Київ Метро", спрямованого на покращення інфраструктури громадського транспорту столиці. Йдеться про закупівлю нових вагонів метро, на суму фінансування до EUR150 млн. Сподіваємось на його успішну реалізацію в 2026 році", - написав він у Телеграмі.

Кличко наголосив під час зустрічі у Берліні, що цієї зими Києву дуже потрібна допомога генераторами та іншими приладами живлення.

Як повідомлялось, у Берліні відкрився Інвестиційний форум міста Києва, який цього року організували мерії двох столиць, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА