Інтерфакс-Україна
13:30 21.11.2012

У Партії регіонів обговорюють ідею ліквідації комітету з євроінтеграції, стверджує Тарасюк

1 хв читати

Голова Комітету Верховної Ради з європейської інтеграції та співголова комісії з міжпарламентської співпраці України та Європейського Союзу Борис Тарасюк ("Наша Україна - Народна самооборона") заявляє, що в Партії регіонів обговорюється питання про ліквідацію парламентського комітету з євроінтеграції.

"Усе, що я можу сказати, що з боку Партії регіонів обговорюється ідея ліквідації комітету з євроінтеграції, щоб передати його комітету із закордонних справ", - сказав Б.Тарасюк, виступаючи на конференції української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства в Києві у середу.

Водночас народний депутат, представник фракції "БЮТ-Батьківщина", заявив, що він, як член робочої групи з організації роботи наступного скликання Верховної Ради, зробить усе для того, щоб комітет не було ліквідовано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА