Інтерфакс-Україна
12:33 22.11.2012

Опозиціонери залишили засідання депутатської підготовчої групи

1 хв читати

Представники трьох партій опозиції залишили засідання підготовчої депутатської групи. Засідання триває.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на засіданні в четвер розгорівся конфлікт, пов'язаний із тим, що представники опозиційних політсил (ВО "Батьківщина", "УДАР", ВО "Свобода") висунули вимогу, щоб підготовча група своїм першим рішенням доручила створити робочу групу та розробити проект постанови парламенту про забезпечення персонального голосування кожного народного депутата. Відповідну пропозицію вніс Андрій Кожем’якін.

"Ми вимагаємо першим питанням сьогоднішнього порядку денного розглянути питання забезпечення особистого голосування кожного народного депутата", - сказав він. А.Кожем’якін наголосив, що це спільна позиція трьох політсил.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на нараді з прем'єром обговорив майбутню конфігурацію виконавчої влади

ЄС до серпня не запроваджуватиме мит проти США - фон дер Ляєн

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА