Інтерфакс-Україна
14:47 22.11.2012

Москва сприйняла заяву Хорошковського про незаконність вступу України до МС як політичну декларацію - посол РФ

2 хв читати

Росія розцінює заяву української сторони про незаконність вступу до Митного союзу як політичну декларацію, заявляє посол Російської Федерації в Україні Михайло Зурабов.

"Ми розцінюємо це лише як політичну декларацію. На це було звернено, звісно ж, увагу в Москві (на переговорах глав урядів України та Росії - ІФ)", - сказав він журналістам у Києві в четвер, коментуючи заяву віце-прем'єра України Валерія Хорошковського про те, що вступ України до Митного союзу - поза законом.

М.Зурабов уточнив: "Він (В.Хорошковський - ІФ) сказав про те, що на сьогодні українське законодавство в законі про засади зовнішньої та внутрішньої політики визначило євроінтеграційний курс як український зовнішньополітичний пріоритет. При цьому законодавство не згадувало про можливість інтеграції України до структури Митного союзу. Якщо керуватися українським законодавством, то будь-які переговори або, точніше кажучи, будь-який рух у напрямку Митного союзу суперечить українському законодавству".

За словами посла, така заява збентежила главу уряду Російської Федерації Дмитра Медведєва, який попросив українського прем’єра Миколу Азарова прокоментувати її під час переговорів у Москві в середу.

"Мені здається, що Микола Янович зробив це вичерпно. Він сказав про те, що, по-перше, це позиція одного з членів кабінету (Кабміну - ІФ). По-друге, ніхто не припускає, що у тому разі, якщо Україна буде готова до кроків назустріч Митному союзу в тих форматах, які влаштовують країни Митного союзу, відповідні зміни до законодавства буде внесено. Звичайно, вони мають вноситися", - заявив посол.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА