Інтерфакс-Україна
15:30 23.11.2012

"УДАР" перешкоджатиме "депутатам-піаністам" голосувати за інших

1 хв читати

Партія "УДАР" вимагає вирішення питання про персональне голосування народних депутатів, заявляє лідер цієї політичної сили Віталій Кличко.

"Один з найперших кроків: ми вимагаємо персонального голосування кожного з депутатів, особистого голосування. Без цього ми не бачимо продовження роботи в цій групі. Представники партії влади сказали, що це практично неможливо", - сказав В.Кличко на брифінгу в четвер у Києві.

Він також заявив, що представники його партії в парламенті перешкоджатимуть спробам "депутатів-піаністів" голосувати за будь-кого іншого.

Водночас В.Кличко запевнив, що депутати його фракції голосуватимуть персонально, а якщо когось не буде на засіданні, то його карткою ніхто голосувати не буде.

За його словами, забезпечити персональне голосування допоможе введення системи "Рада-3", коли голосування здійснюється за відбитками пальців.

Крім того, зазначив лідер партії, "УДАР" ініціюватиме створення в новому парламенті слідчих комісій, які розслідують фальсифікації на парламентських виборах. За його словами, якщо ті, хто брав участь у фальсифікаціях, не будуть притягнуті до відповідальності, "УДАР" вимагатиме відставки генерального прокурора і міністра внутрішніх справ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

Єврокомісія пропонує створити в ЄС "Військовий Шенген"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА