Інтерфакс-Україна
13:29 03.12.2012

"БЮТ-Батьківщина" наполягає на персональному голосуванні депутатів у новообраній ВР

1 хв читати
"БЮТ-Батьківщина" наполягає на персональному голосуванні депутатів у новообраній ВР

Фракція "БЮТ-Батьківщина" у Верховній Раді VI скликання не відмовляється від роботи в робочій групі з підготовки сесії новообраного парламенту, проте як і раніше наполягає на персональному голосуванні народних депутатів, заявляє лідер фракції Андрій Кожем'якін.

"Ми не відмовляємося працювати, як говорять деякі політики. Ми готові працювати. Ми вимагаємо розгляду цього питання (про персональне голосування - ІФ), тому якщо на робочій групі сьогодні буде розглянуто цей законопроект, то ми приїдемо. Скажіть, коли, яким питанням він стоїть", - сказав А.Кожем'якін під час засідання погоджувальної ради парламенту в понеділок.

Він також нагадав, що фракція "БЮТ-Батьківщина" є прихильником розгляду закону про державний бюджет на 2013 рік за повною процедурою.

Раніше на засіданні погоджувальної ради голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що Кабінет Міністрів України в понеділок внесе на розгляд українського парламенту законопроект про державний бюджет на 2013 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд закінчив розгляд службових документів, там немає обгрунтування для санкцій проти Порошенка – адвокат

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Нардеп В'ятрович про узгодження з Угорщиною закону про зміни в освіті: Його ніхто не бачив в очі в парламенті

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

Ексглава "Укренерго" Кудрицький допускає, що в майбутньому може зайнятися політичною діяльністю

Суд прийняв рішення про незаконність блокування міжнародної діяльності Порошенка після доповіді Європарламенту – адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА