Інтерфакс-Україна
15:53 03.12.2012

Литвин ще не читав законопроекту Шаманова про 10-відсотковий податок на продаж валюти, але вважає, що ВР поки що не готова віддати за нього голоси

2 хв читати

Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що парламент не готовий проголосувати за законопроект, що передбачає введення 10-відсоткового податку для фізичних осіб на продаж валюти.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", В.Литвин на брифінгу в понеділок заявив, що в парламенті зареєстровано законопроект, підготовлений народним депутатом (позафракційним, обраний за списками "БЮТ") Валерієм Шамановим щодо введення 10-відсоткового податку на продаж валюти для фізичних осіб. "Я ще цей документ не читав", - повідомив спікер, зазначивши, що знає про його зміст зі ЗМІ.

"Маю вам сказати, обмін думками із цього приводу з представниками фракцій засвідчив, що сьогодні, на цей момент голосів для ухвалення такого рішення немає", - зазначив В.Литвин.

У понеділок в українському парламенті відбулася погоджувальна рада керівників фракцій та комітетів Верховної Ради.

На сайті Верховної Ради цього ж дня з'явилася інформація про реєстрацію під №11470 законопроекту В.Шаманова "Про внесення змін до деяких законів України щодо операцій з іноземною валютою" без публікації тексту документа. Законопроект передано на розгляд керівництву парламенту. У ЗМІ з'явилася інформація, що законопроект передбачає зниження запланованого розміну податку на продаж валюти із 15% до 10% і що його може бути ухвалено вже на засіданні Верховної Ради у вівторок.

Крім того, в понеділок у Верховній Раді під №11470-1 було зареєстровано інший закон з аналогічною назвою "Про внесення змін до деяких законів України щодо операцій з іноземною валютою", внесений нинішнім членом парламентської фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрієм Павловським. Тексту закону на сайті парламенту також немає. Документ також передано на розгляд керівництву Верховної Ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА