ВР може схвалити кандидатуру на посаду прем'єра вже на першому засіданні в середу - Єфремов

Верховна Рада на своєму першому засіданні може схвалити кандидатуру на посаду прем'єр-міністра України, заявляють у Партії регіонів.
"Ми знайшли формулу, згідно з якою можна дотриматися норми регламенту і винести це питання завтра на голосування в зал", - сказав представник Партії регіонів у підготовчій робочій групі, Олександр Єфремов, журналістам у вівторок.
"Ми формуємо фракції, є керівники фракцій, керівники фракцій збираються вже у спікера і виходять із відповідним рішенням до сесійної зали", - розповів лідер фракції.
Відповідаючи на уточнююче запитання, чи проводитиметься голосування про схвалення кандидатури прем'єра в середу, або ж воно відбудеться в четвер, він сказав: "Я не бачу необхідності, чому ми маємо відкладати (питання голосування - ІФ) на четвер. Що може змінитися за один день?".
О.Єфремов нагадав, що Партія регіонів визначилася з кандидатурою на посаду голови українського уряду і вже заявила про це.
Водночас голова депутатської підготовчої групи Володимир Литвин висловив думку, що парламент проголосує за кандидатуру прем'єр-міністра в четвер.
"Якщо буде обрано керівництво (парламенту - ІФ), то в четвер вранці, на ранковому засіданні Верховна Рада може розглянути це питання (призначення прем'єр-міністра - ІФ)", - зазначив він.
Як повідомлялося, 9 грудня президент України Віктор Янукович вніс до парламенту кандидатуру М.Азарова на посаду прем'єра. Фракція Партії регіонів заявила про наміри голосувати за кандидатуру М.Азарова на посаду прем'єра і про проведення відповідних консультацій з іншими партіями.