Інтерфакс-Україна
09:56 12.12.2012

Яценюк очолить фракцію об'єднаної опозиції у ВР

1 хв читати
Яценюк очолить фракцію об'єднаної опозиції у ВР

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко просила нових депутатів обрати Арсенія Яценюка лідером фракції об'єднаної опозиції, повідомив обраний депутатом Андрій Шевченко.

Після завершення засідання фракції, що організовується в новообраному парламенті, у вівторок увечері А.Шевченко розповів, що відповідного листа Ю.Тимошенко було зачитано на засіданні.

"У цьому листі окремо наголошується, що вона закликає фракцію підтримати Арсенія Яценюка як лідера фракції. Вона сказала: вважайте, що я теж хочу брати участь у голосуванні, й мій голос - за Арсенія Яценюка", - процитував текст листа А.Шевченко.

Крім того, на засіданні було обрано сімох заступників лідера фракції. Перший заступник - Сергій Соболєв.

Серед заступників - В'ячеслав Кириленко, Борис Тарасюк, Дмитро Шлемко, Сергій Сас, Андрій Іванчук, Сергій Пашинський.

Верховна Рада VII скликання розпочне роботу 12 грудня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зустріч Трампа та Путіна не має вирішувати майбутнє України та Європи – депутати Європарламенту

Путін використає зустріч з Трампом у власних інтересах - голова комітету Ради з питань зовнішньої політики

Маркарова: Ми впевнені, що США виходитимуть з позиції сили і це дозволить зупинити агресію Росії

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо укладання миру без урахування позиції України

Сибіга: Тільки сила та єдність змусять РФ припинити війну, будь-яка поступка спровокує подальшу агресію

Трамп має всі важелі та рішучість щодо припинення війни і Україна підтримала всі пропозиції - Зеленський

Путін хоче, що йому пробачили захоплення півдня України та повної території Луганщини та Донеччини - Зеленський

Чесне закінчення війни залежить саме від Росії - Зеленський

Бернс: Мета зустрічі Трампа і Путіна на Алясці – притягнути диктатора до відповідальності перед світом

Ліпавський: Україна має залишатися вільною, її кордони – недоторканні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА