Інтерфакс-Україна
13:09 12.12.2012

"УДАР" обрав керівництво фракції у Верховній Раді

1 хв читати

Лідера партії "УДАР" Віталія Кличка на засіданні народних депутатів від партії було обрано головою майбутньої фракції "УДАР" у парламенті.

Як повідомляє прес-служба партії "УДАР" у середу, заступниками голови фракції у Верховній Раді України обрано народних депутатів Віталія Ковальчука та Віктора Пинзеника.

Фракція "УДАР" у Верховній Раді на сьогодні нараховує 42 депутати. Окрім обраних за списками і в мажоритарних округах висуванців партії, до фракції увійшли самовисуванці Ярослав Дубневич та Федір Негой, зазначено повідомленні прес-служби партії.

ОСТАННЄ

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА