Інтерфакс-Україна
16:14 13.12.2012

У "Батьківщині" сподіваються, що консультації із розподілу комітетів ВР розпочнуться вже в п'ятницю

1 хв читати

Фракція "Батьківщина" сподівається, що в п'ятницю у спікера парламенту Володимира Рибака розпочнуться консультації щодо розподілу парламентських комітетів.

"Це буде засідання. Буде проведено погоджувальну раду керівника парламенту з керівниками фракцій. Ми очікуємо, коли новий голова парламенту нас запросить. Думаю, що це потрібно робити завтра", - сказав журналістам у четвер лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що фракція "Батьківщина" мала намір проводити такі консультації вже в четвер увечері, проте при цьому наголосив: "Я не думаю, що в більшості сьогодні (у четвер - ІФ) усі будуть тверезі і тому такі консультації краще проводити в п'ятницю".

Як повідомлялося, на засіданні у четвер Верховна Рада затвердила кандидатури керівництва парламенту і схвалила кандидатуру прем'єра. Під кінець засідання було ухвалено рішення про перелік та кількісний склад комітетів парламенту нового скликання, при цьому склад комітетів затверджено не було.

У відповідності з рішенням, в парламенті VII скликання буде 27 комітетів та одна контрольна комісія з питань приватизації. На відміну від парламенту попереднього скликання, комітет з питань фінансової та банківської діяльності, податкової та митної політики розділений на комітет із питань фінансової та банківської діяльності та комітет із питань податкової та митної політики.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА