Інтерфакс-Україна
14:26 17.12.2012

В опозицiї прогнозують, що Янукович у Москвi домовиться про двократне зниження цiни на газ

1 хв читати
В опозицiї прогнозують, що Янукович у Москвi домовиться про двократне зниження цiни на газ

Лiдер Об'єднаної опозицiї "Батькiвщина" Арсенiй Яценюк заявляє, що зниження цiни на газ має спричинити зниження тарифiв для населення.

"Є iнформацiя про те, що президент Янукович привезе з Росiї зниження цiни на газ. В тому разi, якщо буде знижено цiну на газ, ми одразу заявляємо, що це означає, що всi тарифи для населення також має бути знижено", - сказав А.Яценюк на прес-конференцiї в понедiлок.

За його словами, зниження тарифiв для населення має бути пропорцiйним зменшенню цiни на газ.

"За нашими даними йдеться про двократне зниження цiни на газ", - повiдомив А.Яценюк.

Вiн також наголосив: "Ми не приймаємо нiяких зменшень цiни на газ в обмiн на продаж країни. Тому ми очiкуємо, що завтра пiдпише Янукович, в якiй це буде формi, який там буде текст, i залежно вiд цього опозицiя ухвалюватиме рiшення, як дiяти далi".

"Нафтогаз України" в першому кварталi 2012 року iмпортував росiйський газ за цiною близько $416 за 1 тис. куб. м, у другому - близько $425 за 1 тис. куб. м, у третьому - близько $426 за 1 тис. куб. м, у четвертому - близько $430 за 1 тис. куб. м.

Цiна 1 тис. кубометрiв росiйського газу, закладена в проектi державного бюджету України на 2013 рiк, становить $421.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА