Інтерфакс-Україна
14:52 27.12.2012

Мер Дніпропетровська обіцяє у 2013 р. повну виплату зарплат усім бюджетникам, але нагадує про жорстку економію

2 хв читати

Усі співробітники держустанов Дніпропетровська з 1 січня 2013 року отримуватимуть заробітну плату в повному обсязі. Це стане можливим за рахунок того, що в бюджеті міста на 2013 р. міська рада збільшила, проти розрахунків Міністерства фінансів України, фінансування відповідних статей.

Як заявив мер Дніпропетровська Іван Куліченко на підсумковій прес-конференції в четвер, бюджет Дніпропетровська на 2013 рік передбачає значне скорочення витрат на освіту, медицину, культуру та спорт.

"Ми маємо прагнути до того, щоб у ці показники (бюджетні - ІФ) входити, але з дотриманням законодавства щодо соціального захисту. Ми жодну людину не плануємо звільнити або виганяти в зв'язку з тим, що скорочуються витрати", - зазначив він.

Передбачається в цілях економії скорочення виплат премій та додаткових матеріальних стимулів на 50%.

"У бюджеті наступного року ми плануємо економію в освітній сфері. У нас є приклади, коли за одного класу з наповнюваністю в 19 осіб, ми відкриваємо ще один - на 15. Такого не буде. Мати напівпорожні класи для того, щоб викладачі мали додаткові години начитки - це розкіш. Ми не можемо собі цього дозволити", - заявив міський голова.

За його словами, економія не позначиться на відкритті нових груп у дитсадках і нових дитсадків.

"Ми окреслюємо завдання 100% забезпечення дитячими дошкільними установами. При цьому людям потрібно говорити чесно, коли приводять дитину до дитячого садочка: працівник дитсадка отримує зарплату від держави, а все, що потрібно додатково, - оплачують батьки. Це потрібно узаконити, адже зараз батьки теж платять. Вони мають самі визначати, як облаштувати побут дітей", - сказав І.Куліченко.

26 грудня міськрада ухвалила бюджет Дніпропетровська на 2013 рік у розмірі 2,7 млрд грн і вилученням у 150 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

Зеленський сподівається, що ЄС зможе прийняти практичне рішення щодо використання заморожених росактивів до кінця 2025 р.

Стармер: Британія збільшує програму, щоб надати Україні 5 тис. ракет багатоцільового призначення

Канада готова відновити торговельні переговори з США, як тільки Вашингтон буде готовий - Карні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА