Інтерфакс-Україна
09:56 04.01.2013

Янукович розраховує на пiдписання угоди про асоцiацiю з ЄС у 2013 роцi

1 хв читати
Янукович розраховує на пiдписання угоди про асоцiацiю з ЄС у 2013 роцi

Президент України Вiктор Янукович вважає, що є всi умови для пiдписання в 2013 роцi угоди про асоцiацiю з Євросоюзом.

"У сферi зовнiшньої полiтики наше ключове завдання - успiшно i гiдно провести головування України в Органiзацiї з безпеки та спiвробiтництва в Європi. Я також розраховую на те, що 2013-й стане роком пiдписання угоди про асоцiацiю України та Європейського Союзу, для цього є всi умови", - сказав В.Янукович в iнтерв'ю газетi "Комсомольская правда в Украине", опублiкованому в п'ятницю.

Глава держави при цьому наголосив, що Україна розвиватиме тiсне партнерство з Митним союзом та iншими регiональними органiзацiями.

"Упевнений, що український народ проявить свою єднiсть у досягненнi цих цiлей", - резюмував В.Янукович.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

Порошенко розкритикував зміни в держбюджет перед заміною уряду і передачу 8 млрд грн з бюджету Києва в Резервний фонд

Нардеп Буймістер увійшла до фракції “Батьківщина”

Сенат США гальмує розгляд пакета санкцій проти Росії – ЗМІ

Орбан закликає ЄС ввести санкції проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА