Інтерфакс-Україна
15:29 04.01.2013

Мандат місії Кокса-Квасневського у справах Тимошенко-Луценка минув, підсумкова доповідь буде 9 січня

1 хв читати
Мандат місії Кокса-Квасневського у справах Тимошенко-Луценка минув, підсумкова доповідь буде 9 січня

Мандант спостережної місії Європарламенту в складі екс-президента Польщі Александра Квасневського й екс-голови ЄП Пета Кокса у справах екс-прем'єра України Юлії Тимошенко та екс-глави МВС Юрія Луценка закінчився минулого року, а 9 січня президент ЄП Мартін Шульц отримає остаточну доповідь місії.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", саме на 9 січня заплановано зустріч, на якій, як очікується, і буде представлено остаточну доповідь місії за результатами роботи в Україні.

Проміжну доповідь місії було передано керівництву ЄП у жовтні минулого року. Роботу самої місії було припинено на період виборчої кампанії в Україні й відновлено після завершення виборів, які відбулися 28 жовтня.

Раніше в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" А.Квасневський повідомив, що отриманий від Європарламенту мандат "цілком чіткий - ми продовжуємо цю місію до кінця року". "До кінця року ми маємо знайти рішення і надати остаточну доповідь Європарламенту", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

Україні слід припинити гратися з проросійськими силами — нардеп Сірко про уроки виборів у Молдові

Україна завершила процес скринінгу законодавства – єврокомісарка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА