Інтерфакс-Україна
15:56 09.01.2013

Президент України доручив уряду узгодити з регіонами пропозиції до Національного плану дій на 2013 р. - Льовочкін

1 хв читати
Президент України доручив уряду узгодити з регіонами пропозиції до Національного плану дій на 2013 р. - Льовочкін

Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів узгодити з керівниками облдержадміністрацій регіональні складові Національного плану дій із програмою соціально-економічного розвитку на 2013 рік, повідомив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" у середу голова Адміністрації президента Сергій Льовочкін.

За дорученням глави держави в уряді за цю роботу відповідатиме перший віце-прем'єр Сергій Арбузов. Саме в цьому полягає мета консультацій першого віце-прем'єра і віце-прем'єра з регіонального розвитку з головами облдержадміністрацій. Йому доручено узагальнити пропозиції місцевої влади та доповісти про виконану роботу.

"На найближчому засіданні комітету з економічних реформ президент заслухає пропозиції уряду й голів облдержадміністрацій і затвердить запропонований урядом план дій. Президент надалі жорстко вимагатиме виконання документа, і на центральному, і на місцевих рівнях", - зазначив С.Льовочкін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА