Інтерфакс-Україна
16:08 10.01.2013

Азаров доручив активізувати роботу з євроінтеграції

1 хв читати

На засіданні Кабінету Міністрів України 9 січня прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив активізувати роботу з євроінтеграційного напряму з метою підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Як повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів, прем'єр також наголосив на необхідності завершення підготовки законодавчих актів першої фази, що допоможе перейти до другої, імплементаційної фазм Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму з Україною.

"Важливою подією стане 16-й саміт "Україна-ЄС", який відбудеться 25 лютого 2013 року в Брюсселі, і ми маємо повністю реалізувати заходи із підготовки до його проведення", - зазначив М.Азаров.

У лютому також заплановано проведення розширеного засідання уряду для обговорення актуальних питань співробітництва між Україною та ЄС та реалізації державної політики у сфері європейської інтеграції, повідомили в Кабміні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА