Інтерфакс-Україна
10:13 17.01.2013

МЕРТ пропонує вiдмовитися вiд переведення годинникiв на лiтнiй i зимовий час

1 хв читати

Мiнiстерство економiчного розвитку i торгiвлi України пропонує вiдмовитися вiд переведення годинникiв на лiтнiй i зимовий час.

Вiдповiдний проект закону розмiщено на сайтi МЕРТ.

"На сьогоднi введено такий порядок обчислення часу на територiї України: час другого часового поясу (київський час) iз переведенням щорiчно годинникової стрiлки останньої недiлi березня о 3:00 (ранку) на 1 годину вперед i останньої недiлi жовтня о 4:00 (ранку) на 1 годину назад. У проектi закону на територiї України запроваджується час другого часового поясу (київський час) без щорiчного переведення годинникової стрiлки", - йдеться в законопроектi.

"Встановлення такого порядку обчислення часу спрямоване на забезпечення полiпшення стану здоров'я громадян, пiдвищення працездатностi населення, зменшення кiлькостi аварiй", - наголошується в законопроектi.

У документi передбачається набуття чинностi цього порядку 1 березня 2013 року.

У разi ухвалення законопроекту нинiшнiй зимовий час стане постiйним, тобто при переходi Європи на лiтнiй час Україна житиме за європейським часом.

МЕРТ нагадує, що Кабмiн схвалив цей законопроект iще рiк тому i внiс його до парламенту. Однак пiсля парламентських виборiв, вiдставки та призначення нового складу уряду виникла необхiднiсть додаткового узгодження цього проекту закону.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко перед зустріччю Зеленського з Трампом: питання Криму чи членства в НАТО не мають стояти на порядку денному

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА