Інтерфакс-Україна
15:42 17.01.2013

Керівництво делегації України і представників у комітетах ПАРЄ оберуть у Страсбурзі - регіонал Попеску

2 хв читати

Постійна делегація парламенту України VІІ скликання в ПАРЄ проведе засідання в Страсбурзі напередодні сесії, на ньому буде обрано керівництво делегації та у відповідності з квотним принципом відбудеться поділ представництва в комітетах ПАРЄ, заявив депутат із фракції Партії регіонів, член постійної делегації України в ПАРЄ Іван Попеску.

"Україна має певну кількість місць у Парламентській асамблеї Ради Європи. Йдеться про 12 основних місцях, які займуть члени нашої делегації, які мають право голосу, і у них є 12 заступників. Заступники беруть участь у роботі органів ПАРЄ лише тоді, коли відсутні основні члени делегації. Тобто основного члена делегації може замінити лише заступник, який представляє ту ж фракцію. Кожна фракція має відповідну квоту: Партія регіонів - 5, "Батьківщина" - 3 і "УДАР", "Свобода", комуністи і позафракційні - по 1", - зазначив політик, повідомляє прес-служба Партії регіонів у четвер.

І.Попеску наголосив, що якщо основний член делегації не може поїхати - замість нього їде заступник. Таким чином, пропорція зберігається, і кожну фракцію почують.

"Є 6 комітетів у Парламентській асамблеї Ради Європи, які розподіляються делегаціями (національними - ІФ). І є норма: в кожному комітеті мають як представники опозиції, так і представники більшості. Таким чином, члени опозиції будуть у кожному з комітетів", - наголосив нардеп.

"У кожному комітеті опозиція буде представлена. І в будь-якому випадку квотний принцип буде застосований. В опозиції є своя квота, і ніхто (опозицію - ІФ) обділяти не буде. Ніхто не забиратиме квоту опозиції", - повідомив він.

"У нас є 10 днів (з моменту затвердження складу делегації. - ІФ), щоб провести засідання делегації. Сесія Парламентської асамблеї Ради Європи починається 21 січня. І до Страсбурга їдуть 5 регіоналів, 3 представника від" Батьківщини ", по 1 – від "УДАРу", "Свободи", комуністів і позафракційних. Вони зможуть вирішити всі необхідні питання під час наради, яка у нас традиційно проходить напередодні сесії ПАРЄ", - розповів І.Попеску.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про політичний тиск на роботу Київради

США готові чинити максимальний тиск на Росію у випадку необхідності – Держдеп

ЄС веде перемовини з США в рамках підготовки 18-го пакету санкцій проти РФ – Мерц

"Євросолідарність" вимагатиме від органів держвлади інформацію щодо відвідування урядового кварталу Портновим

Українські парламентарі звернулися до уряду Канади із закликом до повномасштабної конфіскації активів РФ

Уряд Чилі засуджує посилення нападів РФ на Україну та закликає сторони до діалогу - Кислиця

Мерц очікує затяжної війни через небажання РФ вести переговори

Роздратування Трампа не видає його готовності тиснути на РФ санкціями - Климпуш-Цинцадзе

Китай ніколи не постачав зброю жодній зі сторін "конфлікту" в Україні - МЗС КНР

Трамп замислився над повним зняттям обмежень щодо використання західної зброї Україною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА