Інтерфакс-Україна
16:29 17.01.2013

"Батьківщина" та "УДАР" зняли свої кандидатури на користь свободівця Сиротюка на виборах до Тернопільської міськради

1 хв читати

Народні депутати Василь Деревляний (фракція "Батьківщина"), Ігор Побер (фракція "УДАР") та Олексій Кайда (фракція "Свобода") заявили про співпрацю цих політсил на виборах до Тернопільської міськради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №27 міста Тернополя.

Як повідомляє прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода", про це нардепи заявили на прес-конференції в Києві в четвер.

"Йдеться про підтримку кандидата від "Свободи" Михайла Сиротюка (обраного у багатомандатному окрузі від ВО "Свобода" - ІФ). Представники "Батьківщини" та "УДАРу" знімають свої кандидатури на користь свободівця. Михайлу Сиротюку також висловила свою підтримку обласна організація партії "Фронт змін", - йдеться в повідомленні прес-служби.

"Незважаючи на різні ідеології та програми, об'єднані опозиційні сили діють за спільним планом. Так, у нас різняться ідеологічні принципи, з багатьох економічних і соціальних питань маємо розбіжності. Але лише разом зможемо побороти режим Януковича (президент України Віктор Янукович - ІФ). Це, звичайно, непросто, але і нам, і нашим партнерам вдається переступати через власні амбіції", - заявив О.Кайда.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

Запровадження 1 січня 2026р нової електронної акцизної марки призведе до втрати держбюджетом 140 млрд грн - думка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА