11:25 21.01.2013

Янукович пропонує розширити повноваження Рахункової палати України

1 хв читати

Президент України Віктор Янукович пропонує розширити повноваження Рахункової палати щодо контролю за надходженнями до держбюджету України.

Це передбачено згідно із законопроектом № 2049, підготовленим главою держави і зареєстрованим у Верховній Раді 18 січня.

Президент пропонує внести зміни до статті 98 Конституції України. Згідно із запропонованою редакцією, "контроль від імені Верховної Ради України за надходженням коштів до державного бюджету України та їх використанням здійснює Рахункова палата".

Як наголошується в пояснювальній записці до документа, розширення функцій Рахункової палати надасть можливість забезпечити повноцінний контроль за виконанням держбюджету України.

Згідно з чинною нормою Основного закону, Рахункова палата здійснює контроль лише за використанням коштів державного бюджету, залишаючи поза увагою дохідну частину бюджету.

Здійснення контролю за виконанням держбюджету як доходної, так і видаткової частин, є вимогою основоположних міжнародних документів у сфері контролю державних фінансів, зокрема, Лімської декларації керівних принципів аудиту державних фінансів (1977 р.), Мексиканської декларації незалежності вищих органів фінансового контролю (2007 р.).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський: Усіх ув'язнених та полонених українців має бути звільнено, РФ також має виконати рішення міжнародного суду стосовно 24 моряків

Макрон: Франція готова підтримати намір Зеленського відновити мир на Донбасі та вести переговори з РФ

Новий прем'єр Молдови пообіцяла очистити прогнилу систему держвлади

Уряд ФРН готовий сприяти мирному процесу в Україні не лише у форматі самітів

Геращенко закликала "усіх партнерів по демократичному табору" до коректності

Зеленський переконаний, що розпустив ВР законно і за запитом суспільства, не має наміру впливати на КС

Зеленський у Парижі: Україна - це не лише агросектор, шахти і металургія, це ще й IT-індустрія

В ЄС, як і раніше, занепокоєні ситуацією в районі Чорного моря і не мають наміру визнавати анексію Криму Москвою

У разі зосередження всієї влади в одних руках стануть можливі дії без урахування інтересів українського народу - Кравчук

Зеленський прибув з офіційним візитом у Париж

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА