Інтерфакс-Україна
20:37 21.01.2013

Рівненський "УДАР" подав позови до суду на депутатів-"піаністів" і спікера ВР

2 хв читати

Голова виконкому рівненського осередку партії "УДАР Віталія Кличка" Олексій Муляренко подав судові позови до Рівненського адміністративного суду на протиправні дії народних депутатів фракції Партії регіонів під час голосування в парламенті, а також на протиправні дії та бездіяльність голови Верховної Ради Володимира Рибака.

"Своєю "грою на піаніно" депутати більшості грубо порушують не лише регламент ВР, за який самі ж і голосували, а й Конституцію України, гарантом якої є почесний лідер Партії регіонів Віктор Янукович", - цитує О.Муляренка прес-служба партії в понеділок.

У політсилі зазначили, що під час голосування за обрання голови Нацбанку представники фракції "УДАР" перебували в секторі Партії регіонів та зафіксували чималу кількість фактів голосування регіоналів чужими картками. Саме ці факти, на думку О.Муляренка, стануть доказовою базою в його судовому позові і проти народних депутатів, які порушили регламент, і проти спікера парламенту.

Він також зазначив, що поки систему "Рада-3" не буде введено в дію, ударівці разом із колегами з опозиції контролюватимуть письмову реєстрацію народних депутатів перед сесійними засіданнями та фіксуватимуть усі порушення регламенту представниками провладної більшості. Всі зафіксовані факти стануть доказовою базою для звернення до Конституційного суду про визнання результатів таких голосувань незаконними та їх скасування.

У прес-службі наголосили, що позови до адміністративних судів готують представники партії "УДАР" у всіх регіонах України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський план неприйнятний у будь-якій формі – заява "Євросолідарності"

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА