17:16 24.01.2013

Членство в ЄС стає реальнішим для тих країн Східного партнерства, які працюють над реформами, - єврокомісар Фюле

1 хв читати

Європейський комісар із питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле сподівається, що Вільнюський саміт Східного партнерства зробить чіткішим для країн-партнерів, що членство в ЄС стає більшою реальністю для тих, хто працює над реформами.

"Стосовно Молдови та інших партнерів у рамках Східного партнерства. Комісія, визначаючи та переглядаючи свою політику сусідства, абсолютно чітко визначила, що немає більше великої цегляної стіни між Східним партнерством та можливістю для будь-якої європейської країни, яка впроваджує цінності ЄС, звернутися до статті 49 Лісабонського договору та запитати членство", - заявив Ш.Фюле на прес-конференції в Страсбурзі в четвер, відповідаючи на запитання, як можливий вихід Великої Британії з ЄС вплине на подальший процес розширення на Сході.

"І я дуже сподіваюся, що майбутній Вільнюський саміт буде ще однією можливістю, щоб зробити подальші кроки в цьому напрямку, зробити чітким для тих, у кого є амбіції, тих, які працюють над реформами, тих, хто просуває свої країни та громадян ближче до ЄС, стаття 49 стає дедалі більше реальністю та менше вигадкою", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА