Інтерфакс-Україна
11:06 25.01.2013

У Партії регіонів називають неоднозначною резолюцію ПАРЄ про свободу ЗМІ в України, в опозиції її вважають реальним відображенням ситуації

2 хв читати

Резолюцію ПАРЄ про стан свободи медіа в Європі щодо ситуації зі ЗМІ в Україні по-різному оцінили представники влади і опозиції.

"Вона, на мій погляд, насправді не достатньо однозначно відображає стан речей в Україні. Я голосував проти поправок, які стосувалися України, оскільки вони були внесені беж жодних підстав", - повідомив у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" член делегації України в ПАРЄ, депутат фракції Партії регіонів Володимир Пилипенко.

Зокрема, він здивувався з приводу ухвалення поправки щодо проваленої в парламенті ініціативи відновити кримінальну відповідальність за наклеп. "Це питання було знято з порядку денного парламенту і його не потрібно порушувати", - наголосив депутат.

Він зазначив, що багато претензій було і в інших держав до цього документа і саме тому в ПАРЄ не змогли прийняти рекомендації Комітету міністрів.

"Ті поправки, які були з такою легкістю прийняті, мені здається, вони містять неперевірені і часто суперечливі дані, і це не лише моя позиція, а позиція членів інших делегацій з інших країн", - сказав В.Пилипенко і додав, що це питання необхідно дослідити більш глибоко.

У свою чергу член делегації в ПАРЄ, депутат "Батьківщини" Володимир Ар'єв на своїй сторінці в Facebook поінформував, що Асамблея проголосувала за дві запропоновані депутатом поправки - з приводу занепокоєності спробами відновити в Україні кримінальне переслідування за наклеп та з приводу різкого збільшення в Україні кількості порушень проти журналістів в 2012 році, особливо під час парламентських виборів.

"Регіонали виступали різко проти, але Асамблея їхні аргументи не сприйняла - адже парламентарії Ради Європи чудово розуміють, що відбувається в Україні", - зазначив депутат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС може відключити 20 російських банків від SWIFT, а граничну ціну на нафту знизити до $45 – ЗМІ

Трамп підписав низку указів щодо розвитку ядерної енергетики та науки в США – Білий дім

Україна хотіла б, аби до зустрічі Зеленського з Путіним долучився Трамп

Відмова РФ від участі у переговорах у Ватикані свідчить про неготовність Москви до миру – нардеп Фріз

"Євросолідарність" зареєструвала законопроєкт про персональну відповідальність членів РНБО за незаконні рішення щодо санкцій

Бажання РФ створити "буферну зону" це крок до нової ескалації - член комітету Ради з питань нацбезбеки

Трамп запропонував ввести мито в 50% на товари з ЄС

Вибори в Україні стануть оптимальним варіантом для підписання мирної угоди - Лавров

МЗС України: Заяви Путіна щодо "буферної зони" доводять наочно, що саме Росія є перешкодою для мирних зусиль

Раді пропонують дозволити нардепам обіймати посади членів Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА